زبان / Language
ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 شهریور 1400
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 شهریور 1400
آخرین مهلت ثبت نام
3 آبان 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله
23 مهر 1400
تاریخ برگزاری

چهارم و پنجم آبان ماه 1400

راهنمای ارسال مقالات

18 شهریور 1400

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند

 

جهت شرکت در کنفرانس انواع مقالات شامل پژوهشی، مروری، گزارشات کوتاه و ... مورد پذیرش می باشند. برای هر پژوهشگر امکان ارسال حداکثر تا پنج مقاله در سامانه در نظر گرفته شده است. موضوع مقالات ارسالی می بایست منطبق با محورهای اصلی همایش، شامل: مباحث ماهی شناسی ماهیان مناطق African، Palearctic، Ponto-Capian، Oriental و ماهیان دریای کاسپین، خلیج فارس و دریای عمان و محورهای فرعی همایش شامل؛ تنوع زیستی و حفاظت از ماهیان، آرایه شناسی و سیستماتیک ماهیان، زیست شناسی، بوم شناسی و رفتارشناسی ماهیان، ژنتیک و تکوین ماهیان، فیزیولوژی، تکثیر و پرورش ماهیان، بهداشت و بیماریهای ماهیان، مدیریت صید و فرآوری محصولات ماهیان باشند.


بمنظور تهیه مقالات رعایت دقیق راهنما (به پیوست زیر) الزامی بوده و مواردی که بدون رعایت الگوی پیشنهادی ارسال گردند، عودت داده می شوند. مولفین گرامی می توانند مقالات خود را بصورت چکیده یا مقاله کامل (هر دو باهم ارسال نشوند) تهیه و ارسال نمایند. تعداد صفحات مجاز برای مقالات کامل حداکثر دوازده صفحه (شامل جداول، تصاویر و منابع) در نظر گرفته شده است. جهت ارسال مقالات صرفا با مراجعه به پنل شخصی خود در وبسایت همایش برای هر مقاله یکی از دو فایل به شرح زیر را ارسال نمایید :

 

فایل چکیده مقاله در فرمت word

مقاله کامل در فرمت word

Farsi-Abstract paper-template.docx (686/48 kb)

Farsi Fulltext-template.docx (907/23 kb)


1794
مطالب مرتبط

پوستر همایش
کد اختصاصی: ۳۲۵۲۲-۰۰۲۱۰
تماس با ما
تلفن ثابت

013-44323024

نمابر

013-44322102

ایمیل

isi.conferences.ir@gmail.com

آدرس

دانشگاه گیلان، دانشکده منابع طبیعی

روز شمار همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


دانشگاه گیلان