زبان / Language
ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
15 شهریور 1400
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
15 شهریور 1400
آخرین مهلت ثبت نام
3 آبان 1400
آخرین مهلت ارسال مقاله
23 مهر 1400
تاریخ برگزاری

چهارم و پنجم آبان ماه 1400

انتشار مجموعه مقالات کنفرانس

3 بهمن 1400

مجموعه مقالات ارائه شده در «نهمین همایش ملی و اولین همایش بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران » در بیش از یکهزار و صد صفحه منتشر گردید.


 پیام دبیرخانه نهمین کنفرانس ماهی شناسی ایران؛

با استعانت از قادر متعال و به همت دانشگاه گیلان و انجمن ماهی شناسی ایران، «نهمین همایش ملی و اولین همایش بین‌المللی ماهی‌شناسی ایران » باهدف هم‌اندیشی، هم‌افزایی و به‌روزرسانی دانش در حوزه‌های مختلف تنوع زیستی ماهیان، حفاظت از ماهیان بومی و صیانت از ‌زیست بوم های آبی ایران، در روزهای چهارم و پنجم آبان ماه یک هزار و چهارصد خورشیدی به صورت برخط به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار شد. مدیریت ناصحیح منابع طبیعی در جهانی که در حال گرم شدن است، تهدیدات متعددی را متوجه تنوع زیستی و ذخایر ماهیان کرده است. بنابراین برگزاری چنین رویدادهایی با هدف روشنگری و بیان نقطه نظرات و هشدارها به تصیم گیران ضروری بنظر می رسد. در این گردهمایی دو روزه مفتخر به میزبانی قریب به دو هزار نفر از محققین تراز اول دنیا از بیست و پنج کشور از آسیا، اروپا، افزیقا، اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و شمالی بودیم، و البته کتابچه مقالات کنفرانس تنظیم شده در بیش از یکهزار و صد صفحه (از نویسنگانی از 25 کشور مختلف)، و همچنین ویدئوهای سخنرانیها و پوسترها که تا این تاریخ بیش از بیست هزار مرتبه مورد بازدید قرار گرفته اند و در آینده نیز در دسترس علاقمندان قرار خواهند داشت. امید است این حرکت جامعه علمی کشور که در راستای رسالت صاحبان اندیشه برای شناخت، حفاظت و صیانت ازذخایر ژنتیکی ماهیان صورت پذیرفت، مورد قبول حضرت حق قرار گیرد، انشاءللّه.

 

 

 

Proceedings of the 9th Iranian Conference of Ichthyology-ICI 2021-Minimum Size.pdf (12/60 mb)


627
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 
پوستر همایش
کد اختصاصی: ۳۲۵۲۲-۰۰۲۱۰
تماس با ما
تلفن ثابت

013-44323024

نمابر

013-44322102

ایمیل

isi.conferences.ir@gmail.com

آدرس

دانشگاه گیلان، دانشکده منابع طبیعی

روز شمار همایش
تا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


دانشگاه گیلان